دانلود 300 ابزار فتوشاپ برای روتوش صورت – Real Skin Retouch Tools


توضیحات

ابزار روتوش صورت : در این پست می توانید از 300 ابزار برای روتوش و آرایش پوست و چهره در نرم افزار فتوشاپ بهره مند شوید. این ابزارها کار شما را بسیار آسان و سریع نموده که سبب کاهش زمان و هزینه های صرف شده می شود. این مجموعه ابزار فتوشاپ دارای فرمت ABR, ACO بوده و استفاده از آنها بسیار آسان است.

مشخصات دانلود 300 ابزار فتوشاپ برای روتوش صورت – Real Skin Retouch Tools :

  • عنوان مجموعه : Real Skin Retouch Tools
  • نرم افزار قابل استفاده: Photoshop, Photoshop Elements
  • رزولوشن:
  • تعداد:
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • آموزش استفاده: دارد
  • حجم فایل: 103KB

ابزار روتوش صورت

ابزار روتوش صورت

ابزار روتوش صورت - 4

ابزار روتوش صورت - 6

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود 300 ابزار فتوشاپ برای روتوش صورت – Real Skin Retouch Tools”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.