دانلود مجموعه افکت صوتی انفجار سلاح های آینده Push Button Bang Future Weapons


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی انفجار سلاح های آینده : این مجموعه شامل بیش از 1000 نوع مختلف از انواع افکت های صوتی از سلاح های آینده می باشد. که یک راهکار کامل افکت صوتی برای نبرد های حماسه علمی تخیلی، جنگ آینده و صحنه های اکشن دراماتیک و شبیه سازی موارد دیگر در بازی، فیلم ، انیمیشن یا پروژه رسانه ایی می باشد. این پکیج از ابتدای کار طراحی شده است و تمامی جزئیات را در اختیار شما می گذارد تا بتوانید پیشرفته ترین و بلندترین سیستم های تسلیحاتی اکتان با کیفیت بی نظیر را ایجاد کنید.

مشخصات مجموعه افکت صوتی انفجار سلاح های آینده Push Button Bang Future Weapons :

  • عنوان: producer loops – Push Button Bang Future Weapons
  • محصول شرکت: producer loops
  • فرمت: WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 1000
  • حجم فایل: 925MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی انفجار سلاح های آینده Push Button Bang Future Weapons”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.