دانلود براش و تکسچر حرفه ایی برای Clip Studio Paint


توضیحات

براش و تکسچر حرفه ایی : این مجموعه شامل بیش از 466 براش حرفه ایی و 60 تکسچر در موضوعات مختلف می باشد. ابزار های DAUB در کنار هنرمندان رسانه‌ های سنتی، متخصصان دیجیتال و کاربران معمولی به شکلی طراحی شده‌ اند تا طبیعی ترین بازخورد را داشته باشند و برای استفاده، متعادل، واکنش‌ پذیر و کیفیت مناسب داشته باشند.

اطلاعات دانلود براش و تکسچر حرفه ایی برای Clip Studio Paint :

  • عنوان مجموعه: DAUB Brushes SuperBundle – 466+ Pro Tools and 60 Textures for Clip Studio Paint
  • حجم مجموعه: 621MB
  • سازنده: Gumroad
  • فرمت های موجود: SUT
  • تعداد براش: –
  • کاتالوگ: –

براش و تکسچر حرفه ایی

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود براش و تکسچر حرفه ایی برای Clip Studio Paint”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.