دانلود موکاپ کارت پستال و پاکت نامه Postcard With Envelope Mockups BUNDL


توضیحات

موکاپ کارت پستال و پاکت نامه : این مجموعه شامل 54 فایل آماده و لایه باز موکاپ پاکت نامه و کارت پستال جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد. این مجموعه در قالب فایل PSD بر روی سایت بارگذاری شده که می توانید آن را در فتوشاپ ویرایش و شخصی سازی کنید. این موکاپ ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 3000 × 4500 پیکسل هستند که برای چاپ و پرینت با رزولوشن 300DPI مناسب می باشند. هم چنین تمامی طرح ها به صورت لایه های هوشمند یا Smart Object ایجاد شده اند که بواسطه این ویژگی خیلی راحت می توانید طرح و تصاویر را در این قالب های آماده جایگذاری کنید.

اطلاعات دانلود موکاپ کارت پستال و پاکت نامه Postcard With Envelope Mockups BUNDL :

  • عنوان مجموعه: Postcard With Envelope Mockups BUNDL
  • حجم مجموعه: 392MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PSD
  • تعداد فایل: 54

موکاپ کارت پستال و پاکت نامه

موکاپ کارت پستال و پاکت نامه

موکاپ کارت پستال و پاکت نامه

موکاپ کارت پستال و پاکت نامه

موکاپ کارت پستال و پاکت نامه

موکاپ کارت پستال و پاکت نامه

موکاپ کارت پستال و پاکت نامه - 8

موکاپ کارت پستال و پاکت نامه - 10

موکاپ کارت پستال و پاکت نامه - 12

موکاپ کارت پستال و پاکت نامه - 14

موکاپ کارت پستال و پاکت نامه - 16

موکاپ کارت پستال و پاکت نامه - 18

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود موکاپ کارت پستال و پاکت نامه Postcard With Envelope Mockups BUNDL”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.