دانلود آبجکت لوازم پارک


توضیحات

دانلود آبجکت لوازم پارک : مجموعه پیش رو مدل سه بعدی حرفه ایی و با کیفیت بسیار بالا از انواع لوازم پارک و بازی جهت طراحی و مدلسازی سه بعدی می باشد. این آرشیو حاوی 31 آبجکت با کیفیت و دقت بالا از انواع وسایل پارک مانند: سرسره ، الاکلنگ ، تاب ، توپ و … است. مدل های این آرشیو توسط کاربران حرفه ایی بر اساس نمونه های واقعی دقیق و با کیفیت بسیار بالا طراحی و مدل سازی شده است. کیفیت و رزولوشن تکسچر های این مجموعه 1024 در 1024 و 4096 در 4096 پیکسل می باشد. این آرشیو برای فرمت های C4D ، MAX ، OBJ ارائه شده که فرمت obj دارای قابلیت استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز به همراه مجموعه موجود می باشد.

اطلاعات دانلود آبجکت لوازم پارک :

  • عنوان مجموعه: Playground Pack 1 3D Model Collection
  • حجم مجموعه:  945MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: C4D ، MAX ، OBJ
  • تعداد مدل: 31
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ PDF: –

آبجکت لوازم پارک - 2

آبجکت لوازم پارک - 4

آبجکت لوازم پارک - 6

آبجکت لوازم پارک - 8

آبجکت لوازم پارک - 10

آبجکت لوازم پارک - 12

آبجکت لوازم پارک - 14

آبجکت لوازم پارک - 16

آبجکت لوازم پارک - 18

آبجکت لوازم پارک - 20

آبجکت لوازم پارک - 22

آبجکت لوازم پارک - 24

آبجکت لوازم پارک - 26

آبجکت لوازم پارک - 28

آبجکت لوازم پارک - 30

آبجکت لوازم پارک - 32

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود آبجکت لوازم پارک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.