دانلود پترن گل و گیاه PLANTS and TEXTURES


توضیحات

پترن گل و گیاه : این مجموعه شامل وکتور پترن انواع گل و گیاهان جهت استفاده در طرح های گرافیکی است. این مجموعه برای فرمت های PNG, JPG ارائه شده است. تصاویر PNG و به صورت Transparent هستند که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ای مناسب می باشند. تصاویر این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مناسب برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن 300Dpi هستند. این مجموعه از نرم افزار های Photoshop, Illustrator پشتیبانی می کند. این مجموعه در طراحی قاب و کاور موبایل، کارت پستال، طراحی بر روی بسته بندی محصولات، چاپ بر روی ظروف سلولزی، طراحی نایلون و پاکت های خرید و … کاربرد دارد.

اطلاعات دانلود پترن گل و گیاه PLANTS and TEXTURES :

  • عنوان مجموعه: PLANTS and TEXTURES
  • حجم مجموعه: 86MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PNG, JPG
  • تعداد فایل: 

پترن گل و گیاه

پترن گل و گیاه

پترن گل و گیاه

پترن گل و گیاه - 5

پترن گل و گیاه - 7

پترن گل و گیاه - 9

پترن گل و گیاه - 11

پترن گل و گیاه - 13

پترن گل و گیاه - 15

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پترن گل و گیاه PLANTS and TEXTURES”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.