دانلود پرسوناژ در هنگام کار


توضیحات

دانلود پرسوناژ در هنگام کار : این مجموعه از آرشیو پرسوناژ انسان Viz-People می باشد که تحت عنوان Viz-People – Service V1 منتشر شده است. با دانلود این مجموعه از 454 مدل زن و مرد در حالت های مختلف و به صورت ایستاده، نشسته و در حال انجام کارهای مختلف بهره مند خواهید شد. با افزودن این مدل ها در محیط مکس، دیگر شما به پرسوناژ در فتوشاپ نیازی ندارید و می توانید در تری دی مکس با سایه طبیعی رندر بگیرید. طراحان و معماران سه بعدی از این آرشیو در ارائه پروژه های مختلف طراحی معماری، بازی سازی و انیمیشن سازی نهایت بهره وری را خواهند داشت. با توجه به این که مدل سازی و تکسچر دهی تمامی مدل های این مجموعه با جزئیات بسیار بالا صورت گرفته اند برای رندر های نمای نزدیک هم مناسب هستند. افزودن جزئیات و مدل های با کیفیت به صحنه های سه بعدی ، یکی از مواردی است که نقش مهمی در رسیدن به رندرهای باکیفیت ایفا می کند. تمامی فایل های این مجموعه برای فرمت 3ds max و موتور رندر محبوب vary می‌ باشد. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز به همراه مجموعه موجود است.

اطلاعات دانلود پرسوناژ در هنگام کار :

  • عنوان مجموعه: Viz-People – Service V1
  • حجم مجموعه: 3.04GB
  • سازنده: مجموعه VizPeople
  • فرمت های موجود: MAX
  • تعداد پرسوناژ: 454
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ PDF: دارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پرسوناژ در هنگام کار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود کاتالوگ

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.