دانلود پریست لایت روم تم رنگی نارنجی Orange From North Lightroom Presets


توضیحات

پریست لایت روم تم رنگی نارنجی : این مجموعه شامل 15 پریست لایت روم با تم رنگی نارنجی میباشد که با استفاده از آن میتوانید زیبایی خاصی را به تصاویر خود ببخشید. این مجموعه در قالب فایل های XMP, DNG, LRTEMPLATE در سایت بارگذاری شده است که میتوانید در نرم افزار Lightroom نسبت به ویرایش و سفارشی سازی آن اقدام کنید.

مشخصات دانلود پریست لایت روم تم رنگی نارنجی Orange From North Lightroom Presets :

  • عنوان مجموعه : Orange From North Lightroom Presets
  • نرم افزار قابل استفاده: Lightroom
  • فرمت های موجود: XMP, DNG, LRTEMPLATE
  • تعداد فایل: 15
  • حجم مجموعه: 28MB

پریست لایت روم تم رنگی نارنجی - 2

پریست لایت روم تم رنگی نارنجی - 4

پریست لایت روم تم رنگی نارنجی - 6

پریست لایت روم تم رنگی نارنجی - 8

پریست لایت روم تم رنگی نارنجی - 10

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پریست لایت روم تم رنگی نارنجی Orange From North Lightroom Presets”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.