دانلود وکتور آموزش آنلاین با کاراکتر کارتونی Online Learning Concept With Cartoon Character


توضیحات

وکتور آموزش آنلاین با کاراکتر کارتونی : این مجموعه شامل وکتور آموزش آنلاین با کاراکتر کارتونی جهت استفاده در طرح های گرافیکی میباشد. این مجموعه در قالب فایل EPS بر روی سایت قرار گرفته است که به راحتی می توانید آن را در Illustrator ویرایش و شخصی سازی کنید. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. این فایل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 2200 × 2200 پیکسل است که برای ایجاد طرح و تصاویری با رزولوشن بالا مناسب میباشد.

اطلاعات دانلود وکتور آموزش آنلاین با کاراکتر کارتونی Online Learning Concept With Cartoon Character :

  • عنوان مجموعه: Online Learning Concept With Cartoon Character
  • حجم مجموعه: 3MB
  • فرمت های موجود: EPS
  • تعداد فایل: 

وکتور آموزش آنلاین با کاراکتر کارتونی - 2

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود وکتور آموزش آنلاین با کاراکتر کارتونی Online Learning Concept With Cartoon Character”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.