دانلود وکتور بک گراند کاغذ دیجیتال مزرعه On The Farm Clipart & Digital Paper


توضیحات

وکتور بک گراند کاغذ دیجیتال مزرعه : این مجموعه شامل وکتور پس زمینه کاغذ دیجیتالی جهت استفاده در طرح و پروژه ‌های گرافیکی می ‌باشد. این مجموعه در قالب فایل های PNG, JPG, EPS, AI بر روی سایت بارگذاری شده است که می توانید با استفاده از آن طرح های فوق العاده زیبایی را ایجاد کنید. تصاویر PNG و به صورت Transparent هستند که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ای مناسب می باشند. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. این فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد طرح و تصاویری با رزولوشن 300Dpi مناسب میباشند.

اطلاعات دانلود بک گراند کاغذ دیجیتال مزرعه On The Farm Clipart & Digital Paper :

  • عنوان مجموعه: On The Farm Clipart & Digital Paper
  • حجم مجموعه: 55MB
  • فرمت های موجود: PNG, JPG, EPS, AI
  • تعداد فایل: 

کلیپ آرت مزرعه

وکتور بک گراند کاغذ دیجیتال مزرعه - 3

وکتور بک گراند کاغذ دیجیتال مزرعه - 5

وکتور بک گراند کاغذ دیجیتال مزرعه - 7

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود وکتور بک گراند کاغذ دیجیتال مزرعه On The Farm Clipart & Digital Paper”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.