دانلود براش سیال و نامنظم برای ایلوستریتور


توضیحات

براش سیال و نامنظم : این مجموعه شامل براش مخصوص نرم افزار Illustrator می باشد که توسط هنرمندی به نام Fernando Nunes طراحی شده است. شما می توانید با استفاده از این براش های نامنظم و مایع بین کهکشانی، مایعات را در ایلوستریتور رسم کنید. این براش ها فشار دست تصادفی را شبیه‌ سازی کرده و یک افکت مایع را به شکل خود و یک نتیجه معتبر روی کار هنری خود اعمال کنید. این براش ها تکنیک های Fernando را شبیه سازی می کند.

اطلاعات دانلود براش سیال و نامنظم برای ایلوستریتور :

  • عنوان مجموعه: – The Intergalactic Liquid & Irregular Brushes Fernando Nunes Collection
  • حجم مجموعه: 288MB
  • سازنده:
  • فرمت های موجود: AI ، MP4
  • تعداد براش:
  • کاتالوگ : 
برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود براش سیال و نامنظم برای ایلوستریتور”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.