پریست ایجاد افکت دابل اکسپوژر در پریمیر – New Double Exposure Effect


توضیحات

افکت دابل اکسپوژر : با کمک این 8 پریست جذاب می توانید ویدیو هایی ایجاد نمایید تا مخاطبین خود را تحت تاثیر قرار دهید. این پریست ها به راحتی قابل استفاده هستند و برای اعمال آنها چند کلیک ساده کافیست. بنابراین در زمان کمتری پروژه های بیشتری را به پایان خواهید رساند. در واقع هدف از ارائه پریست آماده‌ پریمیر در این سایت ایجاد زمان کافی و ایده های جدید و زیبا برای شما همراهان عزیز است.

مشخصات دانلود پریست ایجاد افکت دابل اکسپوژر در پریمیر – New Double Exposure Effect :

  • عنوان مجموعه : New Double Exposure Effect
  • نرم افزار قابل استفاده: Premiere CC 2017.1
  • رزولوشن: 1920X1080 HD
  • تعداد:
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • آموزش استفاده: دارد
  • حجم فایل: 8MB

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پریست ایجاد افکت دابل اکسپوژر در پریمیر – New Double Exposure Effect”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.