دانلود پریست لایت روم نور نئونی Neon Lights Lightroom Presets


توضیحات

پریست لایت روم نور نئونی : این مجموعه شامل 11 پریست لایت روم نور نئونی میباشد که میتوانید زیبایی خاصی از نور های نئون را تنها با یک کلیک بر روی تمامی عکس های خود اعمال نمایید. این مجموعه در قالب فایل های LRTEMPLATE, DNG در سایت بارگذاری شده است که میتوانید در نرم افزار های Lightroom, Photoshop نسبت به ویرایش و سفارشی سازی آن اقدام کنید.

مشخصات دانلود پریست لایت روم نور نئونی Neon Lights Lightroom Presets :

  • عنوان مجموعه : Neon Lights Lightroom Presets
  • نرم افزار قابل استفاده: Lightroom, Photoshop
  • فرمت های موجود: LRTEMPLATE, DNG
  • تعداد فایل: 11
  • حجم مجموعه: 17MB

پریست لایت روم نور نئونی - 2

پریست لایت روم نور نئونی - 4

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پریست لایت روم نور نئونی Neon Lights Lightroom Presets”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.