دانلود آبجکت اجزای شهری شانگهای Kitbash3D Neo Shanghai


توضیحات

آبجکت اجزای شهری شانگهای : مجموعه پیش رو حاوی مدل سه بعدی ساختمان های شانگهای چین جهت طراحی و مدلسازی سه بعدی می باشد. استایل طراحی این آرشیو به سبک سایبرپانک است و برای انواع پروژه های آینده گرایانه، سینمایی و مدرن گزینه بسیار مناسب می باشد. این مجموعه با کیفیت برای ساخت کانسپت، انیمیشن، بازی و طراحی محیط CG مورد استفاده قرار می گیرد. این آرشیو برای فرمت های FBX ، MAX ، OBJ می باشد که فرمت OBJ قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است. هم چنین به همراه مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز موجود می باشد.

اطلاعات دانلود آبجکت اجزای شهری شانگهای Kitbash3D Neo Shanghai :

  • عنوان مجموعه: Kitbash3D – Neo Shanghai
  • حجم مجموعه: 805MB
  • سازنده: Kitbash3D
  • فرمت های موجود: FBX ، MAX ، OBJ
  • تعداد مدل: –
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ PDF: –

آبجکت اجزای شهری شانگهای

آبجکت اجزای شهری شانگهای

آبجکت اجزای شهری شانگهای

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود آبجکت اجزای شهری شانگهای Kitbash3D Neo Shanghai”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.