دانلود آیکون خطی طبیعت و سبک زندگی Nature & Lifestyle Line Icons


توضیحات

آیکون خطی طبیعت و سبک زندگی : این مجموعه شامل 2490 طرح وکتور آیکون با موضوع طبیعت و سبک زندگی با طراحی خطی می باشد که به صورت حرفه ایی طراحی شده است. این آیکون ها به صورت وکتور طراحی شده اند و سایز آنها کاملا قابل تغییر است. شما می توانید به راحتی آیکون ها را ویرایش کنید و اندازه آنها را بدون از دست رفتن کیفیت تغییر دهید. این مجموعه برای استفاده در وبسایت ها، طرح ها، پرینت، قالب های ارائه، اینفوگرافیک، سرویس های وب، و نرم افزارهای موبایل کاملا مناسب می باشد. این مجموعه برای فرمت های PNG, AI, EPS, SVG, JPG, CDR می باشد و از نرم افزارهای Illustrator, Sketch پشتیبانی می کند.

اطلاعات دانلود آیکون خطی طبیعت و سبک زندگی Nature & Lifestyle Line Icons :

  • عنوان مجموعه: 2490 Nature & Lifestyle Line Icons
  • حجم مجموعه: 805MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PNG, AI, EPS, SVG, JPG, CDR
  • تعداد فایل: 2490

آیکون خطی طبیعت

آیکون خطی طبیعت

آیکون خطی طبیعت

آیکون خطی طبیعت - 5

آیکون خطی طبیعت - 7

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود آیکون خطی طبیعت و سبک زندگی Nature & Lifestyle Line Icons”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.