دانلود کلیپ آرت و پترن سگ Muddy Paws Volume 2 – Dogs Galore


توضیحات

کلیپ آرت و پترن سگ : این مجموعه شامل پترن و تصاویر کلیپ آرت از انواع سگ جهت استفاده در طرح های گرافیکی است. این مجموعه برای فرمت های PNG, PAT می باشد. تصاویر PNG و به صورت Transparent هستند که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ای مناسب می باشند. این مجموعه در طراحی انواع قاب عکس، طراحی کارت تبریک، کارت پستال، طراحی بسته بندی محصولات، چاپ بر روی ظروف کاغذی، چاپ بر روی تیشرت، ایجاد طرح های فانتزی و کودکانه، چاپ بر روی انواع کی ، طراحی کاغذهای دیواری اتاق کودک و … مورد استفاده قرار می گیرد. این مجموعه از نرم افزارهای Photoshop, Illustrator و … پشتیبانی می کند.

اطلاعات دانلود کلیپ آرت و پترن سگ Muddy Paws Volume 2 – Dogs Galore :

  • عنوان مجموعه: Muddy Paws Volume 2 – Dogs Galore
  • حجم مجموعه: 1.31GB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PNG, PAT
  • تعداد فایل: 

کلیپ آرت و پترن سگ - 2

کلیپ آرت و پترن سگ - 4

کلیپ آرت و پترن سگ - 6

کلیپ آرت و پترن سگ - 8

کلیپ آرت و پترن سگ - 10

کلیپ آرت و پترن سگ - 12

کلیپ آرت و پترن سگ - 14

کلیپ آرت و پترن سگ - 16

کلیپ آرت و پترن سگ - 18

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود کلیپ آرت و پترن سگ Muddy Paws Volume 2 – Dogs Galore”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.