دانلود پریست رنگ فیلم Movie LUTs Color Presets


توضیحات

پریست رنگ فیلم Movie LUTs Color Presets : این مجموعه شامل 20 پریست رنگ LUT برای تصحیح رنگ فیلم و عکس میباشد که با استفاده از آن میتوانید خیلی آسان و سریع رنگ اثر ویدیویی خود را ویرایش کنید. این پریست ها با فرمت CUBE در سایت بارگذاری شده اند و برای فیلم ها، وله، نمایش تلویزیونی، اسلایدشو عکس و فیلم و … مناسب میباشند. این مجموعه قابل استفاده و ویرایش در نرم افزار های Premiere Pro, After Effects, Davinci Resolve, Final Cut Pro میباشد و برای اجرا نیاز به پلاگین ندارد. هم چنین به همراه پروژه آموزش تصویری نحوه استفاده از آن نیز موجود میباشد.

مشخصات دانلود پریست رنگ فیلم Movie LUTs Color Presets :

  • عنوان مجموعه : Movie LUTs Color Presets
  • نرم افزار قابل استفاده: Premiere Pro, After Effects, Davinci Resolve, Final Cut Pro
  • فرمت های موجود: CUBE
  • پلاگین مورد نیاز: 
  • آموزش استفاده: آموزش تصویری
  • تعداد فایل: 20
  • حجم مجموعه: 20MB

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پریست رنگ فیلم Movie LUTs Color Presets”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.