دانلود افکت صوتی رودخانه های کوهستان


توضیحات

افکت صوتی رودخانه های کوهستان : این مجموعه شامل بیش از 100 افکت صوتی نهر و رودخانه می باشد که در یکی از زیباترین مکان های جهان، آلپ فرانسه ضبط و ویرایش شده است. تمامی ضبط ها صبح زود بین ساعت 5 تا 8 صبح انجام شده است و نتیجه آن ضبط بسیار تمیز بدون آلودگی صوتی توسط انسان است.

مشخصات مجموعه افکت صوتی رودخانه های کوهستان :

  • عنوان: SoundBox Library – Mountain Streams And Rivers Collection
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 100
  • حجم فایل: 6GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود افکت صوتی رودخانه های کوهستان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.