دانلود فوتیج افکت رشته نور Motion VFX mStreak


توضیحات

فوتیج افکت رشته نور : این مجموعه شامل 100 فوتیج طبیعی از خطوط نوری زیبا و جذاب برای استایل دادن به ویدیو و ارتقای بصری ظاهر آن است. شما می توانید برای استفاده از این افکت های نور، آن ها را بر روی تصاویر خود به صورت screen لایه بندی کنید و پویایی بیشتری به حرکت در صحنه اضافه کنید. این فوتیج‌ ها با دوربین واقعی فیلمبرداری شده‌ اند و تاثیر نور طبیعی را روی فوتیج ایجاد می کنند. این مجموعه با فرمت MOV بر روی سایت قرار گرفته است و قابل استفاده در تمامی نرم‌ افزار های تدوین و ویرایش ویدیو می باشد.

اطلاعات دانلود فوتیج افکت رشته نور Motion VFX mStreak :

  • عنوان مجموعه: Motion VFX mStreak
  • حجم مجموعه: 12.7GB
  • فرمت های موجود: MOV
  • رزولوشن: 4K 4096×2304

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود فوتیج افکت رشته نور Motion VFX mStreak”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.