دانلود فوتیج با موضوع کسب و کار زنان Digital Juice Motion Designer’s Silhouettes 03 Businesswoman I


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


18,500 تومان

دانلود

توضیحات

فوتیج با موضوع کسب و کار زنان : این مجموعه شامل 80 کلیپ آماده کسب و کار زنان با قابلیت آلفا برای استفاده در انواع پروژه های ویدیویی می باشد. تمامی فوتیج ها همراه با کانال آلفا ارائه شده اند به همین‌ علت شما می ‌توانید آن ها را به روش Drag & Drop به داخل تمامی نرم ‌افزار های تدوین فیلم وارد کنید. این مجموعه با فرمت MOV و با دوربین RED ONE و با 3 کیفیت مختلف فیلم برداری و تولید شده اند. این مجموعه قابل استفاده در تمامی نرم‌ افزار های تدوین و ویرایش ویدیو می باشد. هم چنین به همراه مجموعه 6 پروژه آماده قابل ویرایش در نرم افزار های افترافکت و اپل موشن نیز ارائه شده است.

اطلاعات دانلود فوتیج با موضوع کسب و کار زنان Digital Juice Motion Designer’s Silhouettes 03 Businesswoman I :

  • عنوان مجموعه: Digital Juice Motion Designer’s Silhouettes 03 Businesswoman I 
  • حجم مجموعه: 2.8GB
  • سازنده: Digital Juice
  • فرمت های موجود: MOV

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود فوتیج با موضوع کسب و کار زنان Digital Juice Motion Designer’s Silhouettes 03 Businesswoman I”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)