دانلود فوتیج با موضوع کسب و کار مرد ها Digital Juice Motion Designer’s Silhouettes 01 Businessman I


توضیحات

فوتیج با موضوع کسب و کار مرد ها : این مجموعه شامل 75 کلیپ آماده کسب و کار مرد ها با قابلیت آلفا برای استفاده در انواع پروژه های ویدیویی می باشد. تمامی فوتیج ها همراه با کانال آلفا ارائه شده اند به همین‌ علت شما می ‌توانید آن ها را به روش Drag & Drop به داخل تمامی نرم ‌افزار های تدوین فیلم وارد کنید. این مجموعه با فرمت MOV و با دوربین RED ONE فیلم برداری و تولید شده اند. این مجموعه قابل استفاده در تمامی نرم‌ افزار های تدوین و ویرایش ویدیو می باشد. هم چنین به همراه مجموعه 12 پروژه آماده قابل ویرایش در نرم افزار های افترافکت و اپل موشن نیز ارائه شده است.

اطلاعات دانلود فوتیج با موضوع کسب و کار مرد ها Digital Juice Motion Designer’s Silhouettes 01 Businessman I :

  • عنوان مجموعه: Digital Juice Motion Designer’s Silhouettes 01 Businessman I
  • حجم مجموعه: 2.8GB
  • سازنده: Digital Juice
  • فرمت های موجود: MOV

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود فوتیج با موضوع کسب و کار مرد ها Digital Juice Motion Designer’s Silhouettes 01 Businessman I”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.