دانلود پترن مونوکروم Monochrome Patterns Set


توضیحات

پترن مونوکروم : این مجموعه شامل 18 وکتور پترن تک رنگ جهت استفاده در طرح و پروژه ‌های گرافیکی می ‌باشد. این مجموعه در قالب فایل های JPEG, PNG, EPS بر روی سایت بارگذاری شده که می توانید با استفاده از آن طرح های فوق العاده زیبایی را ایجاد کنید. تصاویر PNG به صورت Transparent و شفاف ایجاد شده که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ای مناسب می باشند. طرح های مجموعه از دسته تصاویر وکتور با قابلیت بزرگنمایی نامحدود بوده و دارای سایز و ابعاد 5000 × 5000 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح و تصاویری با رزولوشن بالا مناسب می باشند.

اطلاعات دانلود پترن مونوکروم Monochrome Patterns Set :

  • عنوان مجموعه: Monochrome Patterns Set
  • حجم مجموعه: 114MB
  • سازنده: The Hungry JPEG
  • فرمت های موجود: JPEG, PNG, EPS
  • تعداد فایل: 18

وکتور پترن مونوکروم

وکتور پترن مونوکروم

پترن مونوکروم - 4

وکتور پترن مونوکروم

پترن مونوکروم - 7

پترن مونوکروم - 9

پترن مونوکروم - 11

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پترن مونوکروم Monochrome Patterns Set”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.