پروژه آماده اسلایدشو برای داوینچی ریزالو – Modern Slideshow


توضیحات

پروژه اسلایدشو : به کمک این پروژه آماده می توانید از عکس ها و تصاویر خود به کمک نرم افزار محبوب داوینچی ریزالو اسلایدشو های دارای تنوع و حرفه ای ایجاد نمایید. در واقع برای دستیابی به نتایج حرفه ای در زمان کم بهترین کار استفاده از این پروژه آماده ها می باشد. همچنین برای افراد دارای سطوح پایینتر مهارتی نیز بسیار مفید خواهد بود و سطح نتایج کاری آنها را ارتقا خواهد داد.

مشخصات دانلود پروژه آماده اسلایدشو برای داوینچی ریزالو – Modern Slideshow :

  • عنوان پروژه : Modern Slideshow
  • شرکت سازنده :
  • نسخه داوینچی ریزالو مورد نیاز: Resolve 17
  • رزولوشن: 1920X1080 HD
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • آموزش استفاده:
  • حجم فایل: 3MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پروژه آماده اسلایدشو برای داوینچی ریزالو – Modern Slideshow”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.