دانلود آبجکت مبلمان مدرن


توضیحات

دانلود آبجکت مبلمان مدرن : مجموعه پیش رو حاوی 48 مدل سه بعدی متنوع و مدرن از انواع ست مبلمان با طراحی مدرن و زیبا جهت طراحی سه بعدی می باشد. این آرشیو به عنوان چیدمان نهایی فضا ها در طراحی و سه بعدی سازی انواع فضا های داخلی در موضوعات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. تمامی مدل های این مجموعه دارای بالاترین کیفیت در متریال و تکسچر می باشند. این مجموعه برای فرمت های 3dsmax و موتور رندر محبوب vary می‌ باشد. شما می توانید از این مدل ها در همه نرم افزار های سه بعدی به ویژه در 3ds max استفاده نمایید.  علاوه بر تمامی موارد فوق با export از تری دی مکس می توانید از آبجکت های این مجموعه در همه نرم افزار های سه بعدی دیگر نیز استفاده نمایید. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز به همراه مجموعه موجود است.

اطلاعات دانلود آبجکت مبلمان مدرن :

  • عنوان مجموعه: Pro 3DSky – Furniture-S16
  • حجم مجموعه: 2.46GB
  • سازنده: مجموعه 3dsky
  • فرمت های موجود: Max
  • تعداد مدل: 48
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ PDF: دارد

دانلود آبجکت مبلمان مدرن - 2

دانلود آبجکت مبلمان مدرن - 4

دانلود آبجکت مبلمان مدرن - 6

دانلود آبجکت مبلمان مدرن - 8

دانلود آبجکت مبلمان مدرن - 10

دانلود آبجکت مبلمان مدرن - 12

دانلود آبجکت مبلمان مدرن - 14

دانلود آبجکت مبلمان مدرن - 16

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود آبجکت مبلمان مدرن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود کاتالوگ

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.