دانلود 38 مدل سه بعدی مبل مدرن از Pro 3DSky – مجموعه سیزدهم


توضیحات

دانلود 38 مدل سه بعدی مبل مدرن : این مجموعه شامل 38 آبجکت متنوع، با کیفیت و بسیار دقیق از انواع مبلمان در طرح ها و مدل های مختلف با طراحی مدرن می باشد. تمامی آبجکت های این آرشیو با کیفیت و دقت بسیار بالا و بر اساس نمونه های واقعی طراحی و مدل سازی شده اند و همگی دارای متریال های حرفه ایی و آماده رندر و قرار گیری در صحنه های شما می باشند. این مجموعه به عنوان چیدمان نهایی در طراحی داخلی فضا های مختلف اداری، فروشگاهی و مسکونی مورد استفاده معماران و طراحان سه بعدی قرار می گیرد. این آرشیو برای فرمت های Max، Obj، Fbx و موتور رندر های Corona، VRay می باشد که فرمت OBJ قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است. هم چنین تمامی تکسچر و متریال های استفاده شده در هر آبجکت نیز به همراه مجموعه موجود می باشد.

اطلاعات دانلود 38 مدل سه بعدی مبل مدرن از Pro 3DSky – مجموعه سیزدهم :

  • عنوان مجموعه: Pro 3DSky – Modern Furniture Vol 13
  • حجم مجموعه: 1GB
  • سازنده: Pro 3DSky
  • فرمت های موجود: Max، Obj، Fbx
  • تعداد مدل: 38
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ: دارد

دانلود 38 مدل سه بعدی مبل مدرن

دانلود 38 مدل سه بعدی مبل مدرن

دانلود 38 مدل سه بعدی مبل مدرن - 4

دانلود 38 مدل سه بعدی مبل مدرن - 6

دانلود 38 مدل سه بعدی مبل مدرن - 8

دانلود 38 مدل سه بعدی مبل مدرن - 10

دانلود 38 مدل سه بعدی مبل مدرن - 12

دانلود 38 مدل سه بعدی مبل مدرن - 14

دانلود 38 مدل سه بعدی مبل مدرن - 16

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود 38 مدل سه بعدی مبل مدرن از Pro 3DSky – مجموعه سیزدهم”

لینک های دانلود

دانلود کاتالوگ

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.