دانلود آبجکت آبنما مدرن


توضیحات

دانلود آبجکت آبنما مدرن : این مطلب شامل مدل سه بعدی با کیفیت و بسیار دقیق آبنما مدرن میباشد. این آبجکت توسط معماران و طراحان سه بعدی در طراحی و چیدمان صحنه در انواع پروژه های طراحی خارجی، فضای سبز, محوطه سازی و پارک مورد استفاده قرار میگیرد. این مطلب برای فرمت های MAX, FBX و موتور رندر های Corona, VRay میباشد. همچنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در آبجکت نیز در این فایل موجود میباشد.

اطلاعات دانلود آبجکت آبنما مدرن :

  • فرمت های موجود: MAX, FBX
  • حجم مجموعه: 184MB
  • تعداد مدل: 
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد

آبجکت آبنما مدرن - 2

آبجکت آبنما مدرن - 4

آبجکت آبنما مدرن - 6

آبجکت آبنما مدرن - 8

آبجکت آبنما مدرن - 10

آبجکت آبنما مدرن - 12

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود آبجکت آبنما مدرن”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.