دانلود مدل سه بعدی لوستر مدرن


توضیحات

دانلود مدل سه بعدی لوستر مدرن : این مطلب شامل آبجکت با کیفیت و بسیار دقیق لوستر مدرن میباشد. این آبجکت توسط معماران و طراحان سه بعدی به عنوان چیدمان نهایی فضا های مختلف مانند: اتاق نشیمن، اتاق خواب، پذیرایی و غیره مورد استفاده قرار میگیرد. این مطلب برای فرمت های MAX, OBJ و موتور رندر های Corona, VRay میباشد که فرمت OBJ قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است. همچنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در آبجکت نیز در این فایل موجود میباشد.

اطلاعات دانلود مدل سه بعدی لوستر مدرن :

  • فرمت های موجود: MAX, OBJ
  • حجم مجموعه: 6MB
  • تعداد مدل: 
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد

دانلود مدل سه بعدی لوستر مدرن - 2

دانلود مدل سه بعدی لوستر مدرن - 4

دانلود مدل سه بعدی لوستر مدرن - 6

دانلود مدل سه بعدی لوستر مدرن - 8

دانلود مدل سه بعدی لوستر مدرن - 10

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود مدل سه بعدی لوستر مدرن”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.