دانلود مدل سه بعدی گیاهان باغ خانه مکزیکی


توضیحات

مدل سه بعدی گیاهان باغ خانه مکزیکی : این مجموعه شامل 79 مدل سه بعدی متنوع، با کیفیت و بسیار دقیق از انواع گل و گیاه، درخت، درختچه، بوته و … در 15 گونه مختلف میباشد. طراحی و مدلسازی تمامی مدل های این آرشیو توسط کاربران حرفه ایی با کیفیت و دقت بسیار بالا و بر اساس نمونه های واقعی صورت گرفته است. این مجموعه به عنوان چیدمان نهایی فضا در طراحی خارجی فضا های مختلف مانند: مناظر، خانه ها، باغ ها و محوطه سازی در آمریکای جنوبی به ویژه مکزیک مورد استفاده معماران و طراحان سه بعدی قرار میگیرد. این آرشیو برای فرمت های Forest Pack Pro, Max و برای موتور های رندر Corona, V-Ray, FStorm میباشد. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز به همراه مجموعه موجود است.

اطلاعات دانلود مدل سه بعدی گیاهان باغ خانه مکزیکی :

  • عنوان مجموعه: Bundle 42 – Mexican Plants 02
  • حجم مجموعه: 1.26GB
  • فرمت های موجود: Max
  • تعداد مدل: 79
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ: دارد

مدل سه بعدی گیاهان باغ خانه مکزیکی - 2

مدل سه بعدی گیاهان باغ خانه مکزیکی - 4

مدل سه بعدی گیاهان باغ خانه مکزیکی - 6

مدل سه بعدی گیاهان باغ خانه مکزیکی - 8

مدل سه بعدی گیاهان باغ خانه مکزیکی - 10

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود مدل سه بعدی گیاهان باغ خانه مکزیکی”

لینک های دانلود

دانلود کاتالوگ

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.
برای مشاهده موارد مشابه لینک های زیر را ببینید !