دانلود مجموعه افکت صوتی اصطلاحات فلزی Metallic Expressions Vol.2


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی اصطلاحات فلزی : این مجموعه شامل بیش از 168 نوع افکت صوتی کشیدن، فریاد کشیدن، خراش روی فلز می باشد. این پکیج حاوی زوزه کشیدن، خراش های خشن ، رنده کننده است و می توانید پروژه خود را با کیفیت فلزی که آهنگ شما می خواهد تقویت کنید. در این مجموعه افکت ها و زنگ ها را به صورت خلاقانه در هم می آمیزند و یک فرانکشتاین صنعتی از یک آرایش را با هم ترکیب می کنند.

مشخصات مجموعه افکت صوتی اصطلاحات فلزی Metallic Expressions Vol.2 :

  • عنوان: Splice – PSE: The Producers Library Metallic Expressions Vol.2
  • محصول شرکت: Splice
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 168
  • حجم فایل: 1GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی اصطلاحات فلزی Metallic Expressions Vol.2”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.