دانلود فونت انگلیسی Mermaid Typeface


توضیحات

فونت انگلیسی Mermaid Typeface : این مجموعه یک نوع تایپ فیس قدیمی است که از سبک های تایپوگرافی ویکتوریایی و زینتی الهام گرفته شده است. هم چنین این مجموعه شامل یک نسخه فونت وب می باشد، که می توانید از آن برای وب سایت استفاده نمایید.

مشخصات دانلود فونت انگلیسی Mermaid Typeface :

  • عنوان مجموعه: Mermaid Typeface
  • حجم مجموعه: 220KB
  • فرمت های موجود: OTF, TTF, WOFF
  • سبک: N/A
  • فضا بین حروف: معمولی
  • اندازه بهینه: بزرگ (نمایش / پوستر)
  • وب فونت: دارد

فونت انگلیسی Mermaid Typeface

فونت انگلیسی Mermaid Typeface - 3

فونت انگلیسی Mermaid Typeface - 5

فونت انگلیسی Mermaid Typeface - 7

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود فونت انگلیسی Mermaid Typeface”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.