دانلود مجموعه افکت صوتی خاطرات MEMORIES


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی خاطرات : این مجموعه شامل بیش از 280 نوع افکت صوتی خاطرات و اضطراب است. این پکیج به شما کمک می کند به اعماق جنون با خاطرات بپردازید و یک مجموعه موسیقی جذاب علمی تخیلی را که واقعا چشم انداز بی نظیری را در چارچوب داستانهای علمی تخیلی ایجاد می کند داشته باشید، این مجموعه در 10 دسته بندی ازتاثیر و بازدید از ژانرهای تخیلی، مواد تون شیطانی، استینگرهای تیره، جو های پیچیده و باف تهای فلزی طراحی شده است.

مشخصات مجموعه افکت صوتی خاطرات MEMORIES :

  • عنوان: SampleTraxx – MEMORIES
  • محصول شرکت: SampleTraxx
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 280
  • حجم فایل: 1GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی خاطرات MEMORIES”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.