دانلود آبجکت انیمیشن قرون وسطایی


توضیحات

آبجکت انیمیشن قرون وسطایی : این مجموعه شامل 10 انیمیشن کاراکتر مخصوص ارائه انیمیشن های با کیفیت بالا برای توسعه دهندگان بازی می باشد. شما می توانید با استفاده از این آرشیو زمان توسعه دارایی های گرافیکی را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. هم چنین استفاده از این انیمیشن ها در هر تولید سه بعدی صحنه های شبیه سازی جمعیت امکان پذیر است. حتی شما قادر به ساخت انیمیشن برای قهرمان اصلی خود نیز هستید. این مجموعه برای فرمت های BIP , MAX و OBJ می باشد که فرمت OBJ قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است.

اطلاعات دانلود آبجکت انیمیشن قرون وسطایی :

  • عنوان مجموعه: Mr Necturus – Medieval Animations Pack
  • حجم مجموعه: 23MB
  • سازنده: ArtStation
  • فرمت های موجود: BIP ، MAX ، OBJ
  • تعداد مدل: 10
  • کاتالوگ: 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود آبجکت انیمیشن قرون وسطایی”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.