دانلود رابط کاربری اپلیکیشن مدیریت پزشکی و بیمار Medical & Patient Management App UI Kit


توضیحات

رابط کاربری اپلیکیشن مدیریت پزشکی و بیمار : این مجموعه یک رابط کاربری مدرن جهت ساخت اپلیکشن مدیریت پزشکی و بیمار می باشد. این مجموعه در قالب فایل های FIG, PSD, SKETCH, XD بر روی سایت بارگذاری شده است که می توانید آن را در نرم افزار های Photoshop, XD, Figma, Sketch ویرایش و شخصی سازی کنید. این قالب از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد پیش نمایش هایی با رزولوشن بالا و مد رنگی RGB مناسب میباشد.

اطلاعات دانلود رابط کاربری اپلیکیشن مدیریت پزشکی و بیمار Medical & Patient Management App UI Kit :

  • عنوان مجموعه: Medical & Patient Management App UI Kit 
  • حجم مجموعه: 1MB
  • فرمت های موجود: FIG, PSD, SKETCH, XD
  • تعداد فایل: 
برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود رابط کاربری اپلیکیشن مدیریت پزشکی و بیمار Medical & Patient Management App UI Kit”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.