دانلود پریست لایت روم و فتوشاپ به همراه اکشن فتوشاپ Matte Box – Actions and Presets


توضیحات

پریست لایت روم به همراه اکشن فتوشاپ Matte Box : این مجموعه شامل 39 پریست لایت روم به همراه اکشن فتوشاپ میباشد که با استفاده از آن میتوانید زیبایی خاصی را به تصاویر خود ببخشید. این مجموعه در قالب فایل های LRTEMPLATE, XMP, DNG, ATN در سایت بارگذاری شده است که میتوانید در نرم افزار های Lightroom, Photoshop نسبت به ویرایش و سفارشی سازی آن اقدام کنید.

مشخصات دانلود پریست لایت روم به همراه اکشن فتوشاپ Matte Box – Actions and Presets :

  • عنوان مجموعه : Matte Box – Actions and Presets
  • نرم افزار قابل استفاده: Lightroom, Photoshop
  • فرمت های موجود: LRTEMPLATE, XMP, DNG, ATN
  • تعداد فایل: 39
  • حجم مجموعه: 1MB

پریست لایت روم به همراه اکشن فتوشاپ Matte Box - 2

پریست لایت روم به همراه اکشن فتوشاپ Matte Box - 4

پریست لایت روم به همراه اکشن فتوشاپ Matte Box - 6

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پریست لایت روم و فتوشاپ به همراه اکشن فتوشاپ Matte Box – Actions and Presets”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.
برای مشاهده موارد مشابه لینک های زیر را ببینید !