دانلود متریال و براش Mastering CGI


توضیحات

دانلود متریال و براش Mastering CGI : این مجموعه شامل 60 تکسچر با کیفیت بالا و 76 براش و استامپ های با دقت و وضوح بالا از جمله: گرد و خاک، جزئیات، اثر انگشت، لکه های کوچک، لکه های بزرگ، مارک های Wipe، مپ های رنگ خاک می باشد. این مجموعه در نرم افزار های پینت تکسچر مانند ماری و زیبراش مورد استفاده قرار می گیرد. تمامی فایل های این مجموعه دارای کیفیت 4K می باشند و به صورت دستی تایل شده اند. (تایل بر اساس اتصال عکس ها و بدون استفاده از استامپ). متریال ها و براش های این آرشیو برای فرمت های TIF و JPG هستند و در تمام نرم افزار های سه بعدی قابل استفاده می باشند.

اطلاعات دانلود متریال و براش Mastering CGI :

  • عنوان مجموعه: Mastering CGI – Material and Brush Collection
  • حجم مجموعه: 
  • سازنده: Mastering CGI
  • فرمت های موجود: TIF ، JPG
  • تعداد تکسچر: 60
  • تعداد براش: 76
  • کاتالوگ PDF: 

دانلود متریال و براش - 2

دانلود متریال و براش - 4

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود متریال و براش Mastering CGI”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.