دانلود وکتور طرح های ماندالا به سبک معاصر Mandala (Contemporary Style) Vol. II


توضیحات

وکتور طرح های ماندالا به سبک معاصر : این مجموعه شامل 20 طرح ماندالا به سبک معاصر در قالب وکتور می باشد که برای فرمت های PNG, AI, EPS ارائه شده است. تصاویر PNG و به صورت Transparent هستند که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ای مناسب می باشند. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. این مجموعه از نرم افزار Illustrator پشتیبانی می کند.

اطلاعات دانلود وکتور طرح های ماندالا به سبک معاصر Mandala (Contemporary Style) Vol. II :

  • عنوان مجموعه: Mandala (Contemporary Style) Vol. II
  • حجم مجموعه: 21MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PNG, AI, EPS
  • تعداد فایل: 20

وکتور طرح های ماندالا به سبک معاصر

وکتور طرح های ماندالا به سبک معاصر

وکتور طرح های ماندالا به سبک معاصر

وکتور طرح های ماندالا به سبک معاصر - 5

وکتور طرح های ماندالا به سبک معاصر - 7

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود وکتور طرح های ماندالا به سبک معاصر Mandala (Contemporary Style) Vol. II”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.
برای مشاهده موارد مشابه لینک های زیر را ببینید !