فوتیج مرد در حال تایپ کردن با لپ تاپ Man Typing On Laptop Computer


توضیحات

فوتیج مرد در حال تایپ کردن با لپ تاپ : این ویدیو مردی را از نمای نزدیک نشان می دهد که در خانه خود در حال کار و تایپ کردن با لپ تاپ است. این فوتیج برای فیلم های شرکتی، پروژه های مربوط به امنیت داده ها یا ویدیو های سبک زندگی و دور کاری مناسب می باشد. این فوتیج قابل استفاده در تمامی نرم‌ افزار های تدوین و ویرایش ویدیو است.

اطلاعات فوتیج مرد در حال تایپ کردن با لپ تاپ Man Typing On Laptop Computer :

  • عنوان مجموعه: Man Typing On Laptop Computer
  • حجم مجموعه: 226MB
  • ProRes 422
  • فریم در ثانیه: 25 FPS
  • رزولوشن: 1080 × 1920

دسته بندی: ,

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فوتیج مرد در حال تایپ کردن با لپ تاپ Man Typing On Laptop Computer”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.