دانلود تکسچر صورت مرد 40 ساله از Texturing xyz


توضیحات

تکسچر صورت مرد 40 ساله : این مجموعه شامل تکسچر صورت کامل مردانه در سن 40 سالگی می باشد. این تکسچر ها دارای مپ های کامل Albedo، Utility ، Displace و به صورت Multichannel و رزولوشن صورت کامل 8178 × 5238 و رزولوشن بینی 1439 × 1252 پیکسل هستند. این آرشیو کامل و ارزشمند به شما در تسریع ارائه پروژه های سه بعدی و ارتقا سطح کیفی رندر ها یاری می رساند و بدین ترتیب موجب می شود تنها به روی خلاقیت خود تمرکز نمایید.

اطلاعات دانلود تکسچر صورت مرد 40 ساله از Texturing xyz :

  • عنوان مجموعه: Texturing xyz – Male 40s Multichannel Face #66
  • حجم مجموعه: 644MB
  • سازنده: Texturing xyz
  • فرمت های موجود: TIF
  • تعداد تکسچر: 
  • کاتالوگ: 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تکسچر صورت مرد 40 ساله از Texturing xyz”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.