دانلود مجموعه افکت صوتی نیروهای جادوگری


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی نیروهای جادوگری : این مجموعه شامل بیش از 3700 نوع افکت نیرو های جادوگری می باشد که در آن موجودات ماوراء طبیعی با قدرت و خشم نهایی غوغا می کنند. افکت های صوتی، پشتیبانی و طراحی های آن توسط ضبط های بیشماری از منبع عناصر مورد استفاده در محدوده آن ها، ویژگی بارز این مجموعه می باشد. این پکیج چه در تولید، پس از تولید و چه در طراحی صدا برای بازی ها، MAGIC – ARCANE FORCES قابل استفاده است.

مشخصات مجموعه افکت صوتی نیروهای جادوگری :

  • عنوان: BOOM Library – Magic Arcane Forces Designed & Construction Kit
  • محصول شرکت: BOOM Library
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 3700
  • حجم فایل: 7GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی نیروهای جادوگری”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.