دانلود فونت انگلیسی با طرح آبرنگی Loving Rose SVG Watercolor Font Pack


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

فونت انگلیسی با طرح آبرنگی : این مجموعه شامل فونت انگلیسی دستنویس و قلمویی Loving Rose SVG با طرح آبرنگی جهت استفاده در طرح های گرافیکی است. این فونت زیبا در قالب فایل های PNG, ABR, PSD, OTF, AI, PDF بر روی سایت بارگذاری شده است که با نصب این فایل در پوشه فونت های سیستم قادر به استفاده از آن در نرم افزار های گرافیکی از جمله نرم افزار محبوب فتوشاپ و … خواهید بود. فونت Loving Rose از دسته اسکریپت فونت هایی است که به صورت SVG و در وزن معمولی (Regular) طراحی شده است که می توانید از آن در طرح های گرافیکی خود به ویژه طراحی پوستر، بنر، تراکت، بروشور، کارت های عروسی، کارت تبریک و … استفاده نمایید.

اطلاعات دانلود فونت انگلیسی با طرح آبرنگی Loving Rose SVG Watercolor Font Pack :

  • عنوان مجموعه: Loving Rose SVG Watercolor Font Pack
  • حجم مجموعه:660MB
  • سازنده: Creative Market
  • فرمت های موجود: PNG, ABR, PSD, OTF, AI, PDF
  • تعداد فایل: 

فونت انگلیسی با طرح آبرنگی

فونت انگلیسی با طرح آبرنگی

فونت انگلیسی با طرح آبرنگی

فونت انگلیسی با طرح آبرنگی

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود فونت انگلیسی با طرح آبرنگی Loving Rose SVG Watercolor Font Pack”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.