دانلود تصاویر آلفا لب انسان از Artstation


توضیحات

تصاویر آلفا لب انسان : این مجموعه شامل 5 تصویر آلفا لب انسان برای استفاده در مدلسازی و طراحی سه بعدی می باشد. این تصاویر در بیشتر نرم افزارهای سه بعدی مانند: Zbrush، Quixel، 3Dcoat، Blender، Cinema4D ،Mudbox و … قابل استفاده می باشند. این تصاویر با فرمت های OSD و EXR ارائه شده اند و مدل های سه بعدی نیز دارای فرمت های BLEND و OBJ هستند.

اطلاعات دانلود تصاویر آلفا لب انسان از Artstation :

  • عنوان مجموعه: Artstation – Lips Detail Alpha Pack (zbrush, blender, 3dcoat, substance)
  • حجم مجموعه: 215MB
  • سازنده: Artstation
  • فرمت های موجود: BLEND, OBJ, OSD, EXR
  • تعداد براش: 5
  • کاتالوگ : 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصاویر آلفا لب انسان از Artstation”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.