دانلود فونت انگلیسی LeOsler


توضیحات

فونت انگلیسی LeOsler : این مجموعه شامل یک فونت تزئینی، سرگرم کننده و دست نویس است که ظاهری شخصی به کار شما می بخشد. این فونت شامل الفبای لاتین، یونانی و سیریلیک است و می تواند در طیف وسیعی از زبان ها از جمله: انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی، فرانسوی، آلمانی، لهستانی، چک، ویتنامی، روسی، یونانی و … مورد استفاده قرار گیرد. این مجموعه شامل پیوند ها برای تمامی حروف بزرگ و کوچک تکراری، متون جایگزین برای همه حروف پشتیبانی شده، 4 حرف بزرگ متناوب، ارقام علمی بالا / پایین ، کسرها و … می باشد. هم جنین این دارای مجموعه ایی از آیکون ها می باشد که ظاهر بسیار شخصی تری به کار شما می بخشد. این فونت دارای سبک های Regular و Light ، Rough و Stamp است و برای سبک های شارپ مناسب می باشد.

مشخصات دانلود فونت انگلیسی LeOsler :

  • عنوان مجموعه: LeOsler
  • حجم مجموعه: 28MB
  • فرمت های موجود: OTF, TTF, WOFF, WOFF2
  • سبک: Sans-Serif
  • فضا بین حروف: معمولی
  • اندازه بهینه: بزرگ (نمایش / پوستر)
  • وب فونت: دارد

فونت انگلیسی LeOsler

فونت انگلیسی LeOsler

فونت انگلیسی LeOsler

فونت انگلیسی LeOsler

فونت انگلیسی LeOsler

فونت انگلیسی LeOsler - 7

فونت انگلیسی LeOsler - 9

فونت انگلیسی LeOsler - 11

فونت انگلیسی LeOsler - 13

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود فونت انگلیسی LeOsler”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.