فونت انگلیسی دستنویس Jiguliny


توضیحات

فونت انگلیسی دستنویس Jiguliny : این مجموعه شامل یک فونت خوشنویسی دست ساز و جدید است که برای کارت تبریک، برند تجاری، کارت ویزیت، نقل قول، پوستر و موارد دیگر بسیار مناسب میباشد. همچنین این فونت برای کارت پستال عروسی مناسب است. شما میتوانید از این فونت برای لوگو ، وبلاگ، لوازم التحریر، بازاریابی، مجلات و موارد دیگر استفاده نموده و طراحی بی نقص و بینظیری را ایجاد کنید.

مشخصات دانلود فونت انگلیسی دستنویس Jiguliny :

  • فرمت: WOFF, OTF
  • وکتور: دارد
  • حجم فایل: 1MB

فونت انگلیسی دستنویس Jiguliny - 2

فونت انگلیسی دستنویس Jiguliny

فونت انگلیسی دستنویس Jiguliny - 5

فونت انگلیسی دستنویس Jiguliny

فونت انگلیسی دستنویس Jiguliny - 8

فونت انگلیسی دستنویس Jiguliny

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فونت انگلیسی دستنویس Jiguliny”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.