دانلود اکشن فتوشاپ ایجاد افکت ژله ایی روی متن و اشکال Jelly Photosop Action


توضیحات

اکشن فتوشاپ ایجاد افکت ژله ایی روی متن و اشکال : با این اکشن میتوانید افکت های زیبایی به متن و عبارات فارسی یا انگلیسی ببخشید. این مجموعه در قالب فایل های ATN, PAT, PSD, PDF بر روی سایت بارگذاری شده است که خیلی ساده و راحت میتوانید از آن‌ ها در محیط فتوشاپ استفاده کنید. کار با اکشن بسیار ساده و راحت است تنها کافیست، ابتدا فایل‌ های اکشن و پترن را در نرم‌ افزار خود نصب کرده سپس یکی از اکشن‌ ها را به دلخواه انتخاب و بر روی متون و یا اشکال خود اعمال نمایید.

اطلاعات دانلود اکشن فتوشاپ ایجاد افکت ژله ایی روی متن و اشکال Jelly Photosop Action :

  • عنوان مجموعه: Jelly Photosop Action
  • حجم مجموعه: 59MB
  • فرمت های موجود: ATN, PAT, PSD, PDF
  • تعداد فایل: –

اکشن فتوشاپ ایجاد افکت ژله ایی - 2

اکشن فتوشاپ ایجاد افکت ژله ایی - 4

اکشن فتوشاپ ایجاد افکت ژله ایی - 6

اکشن فتوشاپ ایجاد افکت ژله ایی - 8

اکشن فتوشاپ ایجاد افکت ژله ایی - 10

اکشن فتوشاپ ایجاد افکت ژله ایی - 12

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود اکشن فتوشاپ ایجاد افکت ژله ایی روی متن و اشکال Jelly Photosop Action”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.
برای مشاهده موارد مشابه لینک های زیر را ببینید !