دانلود رابط کاربری داشبورد فروشگاه NFT و محصولات دیجیتال Jangkar – NFT Market Dashboard


توضیحات

رابط کاربری داشبورد فروشگاه NFT و محصولات دیجیتال : این مجموعه یک قالب و کیت رابط کاربری و UI کامل برای راه اندازی مارکت و فروشگاه NFT و محصولات مجازی می باشد. این مجموعه با فرمت های PSD, FIG, XD بر روی سایت بارگذاری شده است که به راحتی میتوانید آن را در نرم افزار های Photoshop, Figma, XD ویرایش و شخصی سازی کنید.

اطلاعات دانلود رابط کاربری داشبورد فروشگاه NFT و محصولات دیجیتال Jangkar – NFT Market Dashboard :

  • عنوان مجموعه: Jangkar – NFT Market Dashboard 
  • حجم مجموعه: 1MB
  • فرمت های موجود: PSD, FIG, XD
  • تعداد فایل: 

رابط کاربری داشبورد فروشگاه NFT و محصولات دیجیتال

رابط کاربری داشبورد فروشگاه NFT و محصولات دیجیتال - 3

رابط کاربری داشبورد فروشگاه NFT و محصولات دیجیتال - 5

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود رابط کاربری داشبورد فروشگاه NFT و محصولات دیجیتال Jangkar – NFT Market Dashboard”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.