دانلود موکاپ آیفون 7 جت بلک IPhone 7 Jet Black Mockups


توضیحات

موکاپ آیفون 7 جت بلک : این مجموعه شامل 340 فایل آماده و لایه باز موکاپ گوشی آیفون هفت جت بلک جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار های Photoshop, Sketch, HTML/CSS می باشد. این مجموعه در قالب فایل های PSD, Sketch بر روی سایت بارگذاری شده که می توانید آن را در نرم افزار های ذکر شده ویرایش و شخصی سازی کنید. این موکاپ ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 2048 × 2048 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن 72DPI مناسب می باشند. هم چنین تمامی طرح ها به صورت لایه های هوشمند یا Smart Object ایجاد شده اند، که بواسطه این ویژگی خیلی راحت می توانید طرح و تصاویر را در این قالب های آماده جایگذاری کنید.

اطلاعات دانلود موکاپ آیفون 7 جت بلک IPhone 7 Jet Black Mockups :

  • عنوان مجموعه: 340 IPhone 7 Jet Black Mockups
  • حجم مجموعه: 208MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PSD, Sketch
  • تعداد فایل: 340

موکاپ آیفون 7 جت بلک

موکاپ آیفون 7 جت بلک

موکاپ آیفون 7 جت بلک - 4

موکاپ آیفون 7 جت بلک - 6

موکاپ آیفون 7 جت بلک - 8

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود موکاپ آیفون 7 جت بلک IPhone 7 Jet Black Mockups”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.