دانلود قالب گوگل اسلاید صنعت و کارخانه Industery – Factory & Industrial Google Slides


توضیحات

قالب گوگل اسلاید صنعت و کارخانه : این مجموعه شامل قالب آماده گوگل اسلاید با 40 اسلاید صنعت و کارخانه میباشد. این مجموعه با فرمت PPTX بر روی سایت بارگذاری شده که با اجرای آن در نرم افزار های Google Slides, PowerPoint خیلی ساده میتوانید نسبت به ویرایش و سفارشی سازی قالب اقدام نمایید. این قالب ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 1080 × 1920 پیکسل هستند که جهت ایجاد اسلاید هایی برای صفحه ‌نمایش ‌هایی Full HD مناسب میباشند. استفاده از این قالب بسیار ساده و راحت است، تنها کافیست با چند کلیک (drag & drop) تصاویر خود را در این قالب آماده جایگذاری نمایید.

اطلاعات دانلود قالب گوگل اسلاید صنعت و کارخانه Industery – Factory & Industrial Google Slides :

  • عنوان مجموعه: Industery – Factory & Industrial Google Slides
  • حجم مجموعه: 5MB
  • فرمت های موجود: PPTX
  • تعداد اسلاید: 40

قالب گوگل اسلاید صنعت و کارخانه - 2

قالب گوگل اسلاید صنعت و کارخانه - 4

قالب گوگل اسلاید صنعت و کارخانه - 6

قالب گوگل اسلاید صنعت و کارخانه - 8

قالب گوگل اسلاید صنعت و کارخانه - 10

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود قالب گوگل اسلاید صنعت و کارخانه Industery – Factory & Industrial Google Slides”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.
برای مشاهده موارد مشابه لینک های زیر را ببینید !