دانلود اکشن فتوشاپ Indie Camera Actions for Adobe Photoshop


توضیحات

اکشن فتوشاپ Indie Camera Actions for Adobe Photoshop : این مجموعه شامل 17 اکشن آماده فتوشاپ، 21 افکت نور و 110 گرادیان میباشد که با استفاده از آن میتوانید افکت های زیبایی به تصاویر خود ببخشید. این مجموعه در قالب فایل های ATN, GRD, PNG بر روی سایت بارگذاری شده است که خیلی ساده و راحت میتوانید از آن‌ در محیط فتوشاپ استفاده کنید. شما میتوانید تصاویر خود را در این قالب آماده قرار داده سپس این اکشن را بر روی آن اعمال کنید.

اطلاعات دانلود اکشن فتوشاپ Indie Camera Actions for Adobe Photoshop :

  • عنوان مجموعه: Indie Camera Actions for Adobe Photoshop
  • حجم مجموعه: 95MB
  • فرمت های موجود: ATN, GRD, PNG
  • تعداد فایل: 17

اکشن فتوشاپ Indie Camera Actions - 2

اکشن فتوشاپ Indie Camera Actions - 4

اکشن فتوشاپ Indie Camera Actions - 6

اکشن فتوشاپ Indie Camera Actions - 8

اکشن فتوشاپ Indie Camera Actions - 10


دسته بندی:

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود اکشن فتوشاپ Indie Camera Actions for Adobe Photoshop”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.