دانلود قالب ایندیزاین مجله InDesign Magazine 6


توضیحات

قالب ایندیزاین مجله InDesign Magazine 6 : این مجموعه شامل قالب آماده ایندیزاین مجله جهت استفاده و ویرایش در نرم ‌افزار InDesign میباشد. این مجموعه در قالب فایل های INDD, IDML بر روی سایت بارگذاری شده که به راحتی می توانید آن را در نرم افزار ایندیزاین ویرایش و شخصی سازی کنید. این قالب از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 11 × 8 اینچ است که برای چاپ و پرینت با رزولوشن 300DPI و مد رنگی CMYK بر روی کاغذ سایز A4 مناسب میباشد.

اطلاعات دانلود قالب ایندیزاین مجله InDesign Magazine 6 :

  • عنوان مجموعه: InDesign Magazine 
  • حجم مجموعه: 3MB
  • فرمت های موجود: INDD, IDML
  • تعداد فایل: 26 Page

قالب ایندیزاین مجله InDesign Magazine 6 - 2

قالب ایندیزاین مجله InDesign Magazine 6 - 4

قالب ایندیزاین مجله InDesign Magazine 6 - 6

قالب ایندیزاین مجله InDesign Magazine 6 - 8

قالب ایندیزاین مجله InDesign Magazine 6 - 10

قالب ایندیزاین مجله InDesign Magazine 6 - 12

قالب ایندیزاین مجله InDesign Magazine 6 - 14

قالب ایندیزاین مجله InDesign Magazine 6 - 16

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود قالب ایندیزاین مجله InDesign Magazine 6”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.