دانلود جعبه ابزار ساخت تصاویر وکتور گرافیکی Illustrated Scene Creator


توضیحات

جعبه ابزار ساخت تصاویر وکتور گرافیکی : این مجموعه شامل 100 آیتم آماده (گل و گیاه، غذا و نوشیدنی، دفترچه و کاغذ، اشیا، تکسچر چوب و …) جهت ساخت تصاویر وکتور گرافیکی میباشد. این مجموعه در قالب فایل های AI, EPS, JPG, PNG بر روی سایت بارگذاری شده است که به راحتی می توانید آن را در نرم افزار های Illustrator, Photoshop ویرایش و شخصی سازی کنید. تصاویر PNG به صورت Transparent و شفاف ایجاد شده که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ایی مناسب میباشند. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. این فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 772 × 1160 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن بالا مناسب میباشند.

اطلاعات دانلود جعبه ابزار ساخت تصاویر وکتور گرافیکی Illustrated Scene Creator :

  • عنوان مجموعه: Illustrated Scene Creator
  • حجم مجموعه: 831MB
  • فرمت های موجود: AI, EPS, JPG, PNG
  • تعداد فایل: 100

جعبه ابزار ساخت تصاویر وکتور گرافیکی - 2

جعبه ابزار ساخت تصاویر وکتور گرافیکی - 4

جعبه ابزار ساخت تصاویر وکتور گرافیکی - 6

جعبه ابزار ساخت تصاویر وکتور گرافیکی - 8

جعبه ابزار ساخت تصاویر وکتور گرافیکی - 10

جعبه ابزار ساخت تصاویر وکتور گرافیکی - 12

جعبه ابزار ساخت تصاویر وکتور گرافیکی - 14

جعبه ابزار ساخت تصاویر وکتور گرافیکی - 16

جعبه ابزار ساخت تصاویر وکتور گرافیکی - 18

جعبه ابزار ساخت تصاویر وکتور گرافیکی - 20

جعبه ابزار ساخت تصاویر وکتور گرافیکی - 22

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود جعبه ابزار ساخت تصاویر وکتور گرافیکی Illustrated Scene Creator”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.